Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul’un en yenil ilçelerinden bir tanesi olan Ataşehir ilçesi 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. İlçe statüsüne kavuştuğu zaman 350 bin vatandaşımızın yaşadığı ilçe de on iki yılda nüfus 430 bine dayanmıştır. Oldukça hızlı nüfusu artan Ataşehir ilçesinde evden eve nakliyat sektörü çok hareketli bir sektördür. Çok sayıda nakliyat firmasının aktif olarak hizmet verdiği Ataşehir ilçesinde sizlere güvenilir taşıma hizmeti veren firmalardan bir tanesi olarak ilenin kuruluş tarihinden daha öncelerden beri eşya taşıma hizmetlerini en güvenilir şekilde sunmaktayız. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetini uzman personeli ve son sistem nakliye araçları ile tamamen güvenilir ve kusursuz şekilde sunan firmamızdan haftanın yedi günü taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Ataşehir Asansörlü Nakliye Şirketi

Nakliyat sektöründe son yarım asrın en önemli hizmeti olarak gösterilen ve firmalara çok büyük kolaylıklar sağlayan asansörlü nakliye araçları sektöre adete bir çağ atlatmıştır. İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden bir tanesi olan Ataşehir ilçesinde yüksek katlı binalar asansörlü nakliye hizmeti taşıma hizmetlerinde zorunlu kılmıştır. Ataşehir asansörlü nakliye hizmetinde son sistem araçları ve uzman personeli ile müşterilerine profesyonel taşıma hizmetleri sunan firmamız bölgede bugüne kadar sayısız taşıma hizmetini başarılı bir şekilde sonlandırmıştır.

Ataşehir Şehirlerarası Taşımacılık Hizmetleri

Ataşehir ilçesi çok fazla göç alsa da dışarıya da çok göç vermektedir. Bu yüzden ilçede şehirlerarası taşımacılık hizmeti çok hareketli bir hizmettir. 1956 yılında başladığımız taşımacılık hizmetlerini halen daha devam etmekteyiz. Müşterilerimize daima kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmayı amaçlayan firmamız bu bağlamda bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerin sayısı oldukça fazladır. Ataşehir şehirlerarası taşımacılık hizmetinde mesafe fark etmeden istediğiniz şehre istediğiniz gün taşıma hizmeti gerçekleştiren firmamız bölgenin en güvenilen nakliye firmalarından bir tanesidir.

Ataşehir Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Ataşehir parça eşya taşıma hizmetinde en güvenilir nakliye firması olarak gösterilen firmamız müşterilerine her zaman en uygun fiyatları sunmaya çalışmaktadır. Parça eşya taşıma hizmetinde özellikle aracımıza daha fazla müşterinin eşyasını alarak oluşan maliyeti daha çok payda bölüp en uygun fiyatları çıkarmaktayız. Ayrıca firmamız bütün hizmetlerinde sigortalama yaptığı için eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumunda zararınızı karşılamaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişime geçin.